Antalya Web Tasarım Firmaları

eKoza İnternet sadece Antalya’da değil, Türkiye’nin bir çok ilinden, bir çok müşteriye sahip bir web tasarımı firmasıdır. Antalya web tasarım merkezi olan eKoza İnternet, Antalya dışında Ankara, İstanbul başta olmak üzere farklı farklı şehirlerden, farklı farklı sektörlerde iş yapan kişilerle çalışmalarını sürdürmektedir.

Web Tasarım Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir websitesine ihtiyacınız var web tasarım firması arıyorsunuz. Web sitesi yaptıracağınız firmayı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan birisi bu firmanın köklü, geçmişi olan bir firma olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü bize gelen müşterilerimizden çoğunun şikayeti siteyi yaptırmak için bir yerle anlaşma sağlaması, bir süre sonra anlaşma yaptığı kişinin veya firmanın telefonlarına cevap vermediği, ulaşılamadığı ve isteklerini yerine getirmemesidir. Bu gibi sorunları yaşamamanız adına web sitenizi yaptırmak istediğiniz firmanın ofisinin olması, kaç yıldır bu sektörde oldukları, yaptıkları referans web sitelerini inceleyerek işinizi teslim etmenizi öneririz.

Web Tasarımı Antalya

2010 yılında Ankara’da kurulan eKoza İnternet, 2015 yılından itibaren Antalya’da müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. eKoza İnternet 10 yılı aşkın süredir web sitesi, web tasarım, sosyal medya reklamcılığı ve yönetimi, e-ticaret alanlarında faaliyet göstermekte ve bu deneyimlerini müşterilerine aktarmaktadır. eKoza İnternet, Antalya dışında olsanız dahi, destek sistemi, whatsapp destek ve telefon desteğiyle sürekli müşterisiyle iletişim halinde olduğu için aynı ilde olmadan da sağlıklı bir şekilde çalışmalar yapılmaktadır.

Antalya Web tasarım yaptırmayı düşünüyorsanız referanslarımızı inceleyip, bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gönder